Neohodnotené
MARCO MAZZINI Koňaková dámska kožená kabelka typu hobo bag
Dámska kožená kabelka typu hobo na rameno.
| Kategória: | Shopper kabelky |
|---|---|
| Farba: | hnedá camel |
| Šírka: | 35 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hĺbka: | 12 cm |
| Hlavná šírka otvoru: | 40 cm |
| Formát A4: | áno |
| Notebook: | do 15,6 palcov |
| Dĺžka rukoväte: | 61 cm |
| Výška rukoväte : | 25,5 cm |
| Nosenie na ramene: | áno |
| Dodatočný pás: | nie |
| Materiál: | prírodná koža |
| Typ kože: | hladká (pletená) koža |
| Podšívka: | bavlna |
| Hmotnosť: | 0,86 kg |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Dámska hobo kabelka, ktorá spája mestský štýl a praktickosť.
Priestranný interiér na zips – všetko potrebné vždy po ruke
Koňaková pravá koža – nadčasová, elegantná a odolná
Vrecko na zips + priehradka – jednoduchá organizácia
Univerzálny dizajn – vhodná na každý deň aj na elegantné príležitosti
Talianska ručná výroba MARCO MAZZINI – kvalita na dlhé roky
Nadčasová kabelka, ktorá sa hodí ku každému outfitu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




